top of page

PROBĚHLO SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ SEZONY 2016

Náš seriál má za sebou slavnostní vyhlášení letošní sezony, kterého se zúčastnilo na 200 hostů.

Předáno bylo na 66 cen z čehož 21 putovalo mezi dětské kategorie.

Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem letošním závodníkům za účast na závodech, podporu tradice našeho seriálu. Velké díky patří partnerovi seriálu panu ROBERTU DEYLOVI za společnost

OLEJ-SERVIS.CZ, která je zástupcem společnosti MOTUL, pro ČR.

Nyní nás čekají zimní přípravy další sezony a věřte, že o všem důležitém vás budeme včas informovat.

FOTO Z VYHLÁŠENÍ

POZVÁNKA NA SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ SERIÁLU MOTUL CUP 2016

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ SEZONY 2016

Letos proběhne vyhlášení seriálu Motul Cupu a Západočekého Poháru jednotlivě.

Proto si prosím rezervujte následující termíny

12. 11. 2016 Vyhlášení MOTUL CUP Kramolín - Restaurace u Kubátů od 17:00

Kubatury 65ccm, 85ccm mladší, 85ccm starší, MX2 B licence, MX1 Blicence, Veterán 40 a 50, a Hobby MX2 a HOBBY MX1 se VYHLAŠUJÍ ZÁVODNÍCI DO 6-TÉHO MÍSTA, ostatní třídy 125 2T, MX2 A a MX1 A  a VETERAN 60 se vyhlašují do 3-tího místa.

ÚČAST VYHLAŠOVANÝCH JEZDCŮ POVINNÁ

26. 11. 2016 Vyhlášení Západočeského Poháru Merklín - Sokolovna od 17:00

VYHLAŠUJÍ SE JEZDCI DO 5. MÍSTA

Večery Vás provede motokrosové komentátorské duo "šoumenů"

Petr Maršálek a Míra Šimek.

Po oficiálním programu cca od 20h bude navazovat volná zábava s hudbou.

Tímto vás všechny srdečně zveme.

02.11. 2016

VÝSLEDKY ZÁPADOČESKÝ POHÁR

02.11. 2016

KONEČNÉ VÝSLEDKY ZVEŘEJNĚNY

31.10. 2016

VÝSLEDKY ZÁVODŮ ZE STŘÍBRA ZVEŘEJNĚNY...

21.06. 2016

VÝSLEDKY Z HORŠOVSKÉHO TÝNA ZVEŘEJNĚNY...

07.06. 2016

VÝSLEDKY ZE SEDLČAN ZVEŘEJNĚNY...

29.05. 2016

VÝSLEDKY Z HORŠOVSKÉHO TÝNA ZVEŘEJNĚNY...

29.05. 2016

Mistrovství České republiky čtyřkolek doplnili seriál Motul cup

Krásná Lípa - Motokrosová trať v Krásné Lípě hostila o víkendu závod Motul Cupu společně s MMČR čtyřkolek. Motokrosoví závodníci se zde představili ve třech kategoriích. Ve dvou startovali příležitostní jezdci Hobby MX1 a MX2, kteří byli hojně zastoupeni na startu přespolním týmem Moto Most Club. Třídy MX1 a MX2 závodily v Horšovském Týně.

Pro jezdce na čtyřkolkách byla sobotní Krásná Lípa Mistrovství České republiky. Jezdci na čtyřkolkách vyjeli na trať ve dvou kategoriích - čtyřkolky juniorů a dále kategorie, kde startovali ostatní jezdci s veterány. V juniorech triumfoval od prvního závodu suverénní Adam Tuček na Yamaze. V mistrovské kategorii čtyřkolek zvítězil Zdeněk Poláček, ve veteránech stanul na nejvyšším stupni vítězů Jaroslav Faktor.

V silné kategorii Hobby MX1 jezdci soupeřili o první příčky v celkovém hodnocení vážně do posledních chvil. Boj se sváděl zejména o první a druhou příčku mezi Vlastimilem Štípkem z Málkova a Michalem Skálou. Vítězství si nakonec vybojoval Skála, Štípek skončil druhý

Kategorii MX2 Hobby jezdců, kteří jezdí s motorkami o kubatuře 125 ccm, ovládl Michal Fischer. Druhý skončil Jiří Dědek v těném závěsů dojel třetí Dominik Vraný. I nejmladším jezdcům patřila závodní sobota. S kubaturou 65 ccm si pro vítězství dojel Jiří Nacházel, v trošku silnější kubatuře do 85 ccm zvítězil Marek Dvořák. „Závody vcelku utíkaly. Bylo dobrý se mrknout i na ty čtyřkolky, protože to bylo zase trochu něco jiného než motorky. Trať opět byla suprově nachystaná - vybrané kameny, super počasí, dobrá atmosféra, nové prvky na trati, takže závody celkem vydařené,“ hodnotí jezdec Hobby MX2, Jan Král.

Již tento víkend se střetne většina jezdců, kromě kategorie CZ-klasik, na dalších závodech Motul Cupu, tentokrát v Sedlčanech. Uvidíme se na trati!

KŘÍŠE JSOU ZA NÁMI... A ZDE JE KRÁTKÝ REPORT

Kříše – další závod Motul Cupu za námi. Trať byla velmi kvalitně připravená, bohužel po večerním a ranním dešti hodně blátivá, ale v odpoledne už se vyjížděli suché koleje. Počasí se však mírně podepsalo na účasti jezdců, kteří si na náročný terén netroufli, ráno se odhlásili a tak v Kříši startovalo 160 závodníků. Oproti jezdcům se však špatným počasím nenechali odradit diváci a dorazilo jich celkem 1630 platících, pro které byli odměnou napínavé jízdy ve všech třídách. Přestože byl terén velmi náročný tak za celý den byla pouze 2 těžší zranění a to ve třídě Hobby MX1 jezdec Petříček z AMK Březová, který si nešťastně zlomil nárt nohy a v poslední jízdě třídy MX1 při pádu z nejprudšího sjezdu na trati si jezdec Míra Vokáč zlomil žebra. Oběma závodníkům přejeme brzké uzdravení a návrat na trať Velké poděkování patří Autoklubu Kříše, který i přes nepřízeň počasí dokázal připravit a zorganizovat parádní závody a celý den se zvládl přesně dle časového harmonogramu. Výsledky zveřejníme v nejbližší době. Další závod, kterého se můžete zúčastnit je neméně kvalitního seriálu Pohár Sdružených středisek 30.4. ve Stříbře.

A další Motul Cup pro Vás bude nachystaný 15.5. v Merklíně. Těšíme se na Vás!

14.04. 2016

VÝSLEDKY Z KRAMOLÍNA ZVEŘEJNĚNY...

11.04. 2016

KRAMOLÍN JE ZA NÁMI... A ZDE JE KRÁTKÝ REPORT

Motul Cup Kramolín Včera se odjel další závod seriálu Motul Cup v Kramolíně u Nepomuku. Navzdory nepříznivé předpovědi

počasí nespadla v Kramolíně ani kapka a pořadatelé museli kropit. Chladno sice bylo, ale slunko občas vykouklo. Trať byla

perfektně připravená, ale v průběhu dne se na několika úsekách značně rozbila. Závodů se účastnilo na 260 jezdců v 6 třídách.

VÍCE ZDE

25.03. 2016

MOTUL CUP ODSTARTOVAL...

Letošní start Motul Cupu je za námi... Úvodní klání se uskutečnilo v Krásné Lípě a byly to závody jak se říká, se vším všudy. Přinášíme vám podrobnou reportáž sportovní fotografky Elišky Vetýškové, která se k našemu seriálu letošním rokem připojila a za její zájem a práci má naše velké díky!

Reportáž, odkazy na fotografie a VÝSLEDKY naleznete zde:

05.02. 2016

Úvodní setkání , předání příruček a seznámení s novinkami se blíží, o jeho přesném termínu vás budeme informovat v nadcházejících dnech.

29.02. 2016

ÚVODNÍ ZAHÁJENÍ SEZONY PRO ŽADATELE

LICENCÍ V SMS STŘEDNÍ ČECHY...

Pro ty, kteří požádali o licenci u Mirka Bureše, proběhne úvodní zahájení dne 14. 03. 2016 v 17:30

v Letech u Dobřichovic v tamním pivovaru MMX, Pražská ulice

25.01. 2016

Na základě změn, termínů v rámci ČR, se změnil termín našeho závodu ve Stříbře - původně: 18.9.2016 na nový termín: 23.10.2016

18.11. 2015

OHLÉDNUTÍ ZA UPLYNULOU SEZÓNOU

Dne 7.11. se konalo v Kramolíně vyhlášení seriálu MOTUL CUP 2015. A vítězům byli předány hodnotné ceny od partnerů seriálu. Velké díky patří hlavnímu partnerovi celého seriálu panu Robertu Deylovi -  MOTUL,  Petru Lukešovi MTZ Mototechnika s.r.o., který byl partnerem pro třídy 65,85, Hobby, Martinu Jarkovskému – Motomechanik, partner tříd 125 2T a MX2 a panu Miroslavu Nejedlému jakož partnerovi pro třídu Veterán.

FOTO ZDE:

Tím jsme uzavřeli sezonu 2015 a teď už vyčkáváme jak dopadne schůzka VV a pustíme se do příprav nové sezony 2016. Formulář žádosti o licenci očekáváme v nejbližší době. Budeme Vás samozřejmě ihned informovat.

05.02. 2016

Nový MX rok, nová MX sezona, nové zážitky, nové výzvy a posouvání vlastních hranic kupředu... Přesně to vše nás čeká v novém MotuCupu 2016, pro který jsme se rozhodli převléci náš web do nového atraktivního kabátu a nezapomněli jsme přidat i instagram, Jedním slovem jsme udělali vše pro to, aby vám byl Motul Cup opět o kus blíže i mimo závodní trať.

21.01. 2016

Rok 2016 bude mít za sebou první měsíc, ale to nejdůležitější nás teprve čeká. Ano, je to začátek letošní MX sezony a našeho MOTUL CUPU, který letos doplní ještě jeden seriál a to pohárový. Je tedy nepochybné, že o MX zážitky nebude letos vůbec nouze. Kdy a kde konkrétně to vše vypukne a bude se dále odehrávat, se můžete podívat v kalendáři, který je zde ke stažení pro oba dva seriály.